...:::WWW.unutulan.TK:::...
DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ...

ÜYE OLDUKTAN SONRA SİZE GELEN MAİL AKVİTE EDİNİZ..

ÜYELERİMİZ BÜTÜN AKTİVİTELERDEN YARARLANMA HAKKINA SAHİPTİR ...

ÜYELİK İŞLEMİ SADECE 10 SANİYENİZİ ALACAKTIR...

genclik_forumu@hotmail.com
DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ...

ÜYE OLDUKTAN SONRA SİZE GELEN MAİL AKVİTE EDİNİZ..

ÜYELERİMİZ BÜTÜN AKTİVİTELERDEN YARARLANMA HAKKINA SAHİPTİR ...

ÜYELİK İŞLEMİ SADECE 10 SANİYENİZİ ALACAKTIR...

genclik_forumu@hotmail.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Batuhan'a şok ceza !

YazarMesaj
By_Kom@ndo
Admin
Admin
By_Kom@ndo

REP GÜCÜ : 3377

Batuhan'a şok ceza ! Empty
MesajKonu: Batuhan'a şok ceza !   Batuhan'a şok ceza ! I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 3:31 am

Batuhan'a şok ceza !

--------------------------------------------------------------------------------

Eskişehirspor'un Beşiktaş'tan kiraladığı Batuhan Karadeniz'e büyük ceza geldi
Eskişehirspor'un Beşiktaş'tan kiraladığı Batuhan Karadniz, yönetim kurulunun almış oluğu kararla süresiz kadro dışı bırakıldığı bildirildi.

Batuhan Karadeniz'in kadro dışı bırakılmasına sebep olarakda Fenerbahçe maçı öncesinde kamp yapılan otelden gizlice ayrılarak sabaha kadar gece kulübünde eğlenmesi olarak gösterildi.

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Batuhan'ın kadro dışı bırakılması ile ilgili bugün saat 18:00'de bir basın toplantısı düzenleyecek.

ASIL MAÇ GECE KULÜBÜNDEYDİ

İspanya maçında kurtarıcı olarak sahaya alınan, dünkü maçta ise 90 dakika dökülen Batuhan’ın asıl maçı pazar sabaha karşı Blackk isimli gece kulübünde oynadığı ortaya çıktı. Eskişehirspor’un kampından kaçan Batuhan, cumartesi gecesi Kuruçeşme’deki Blackk isimli gece kulübüne gitti.

Giriş katının hemen solunda 3 arkadaşı ile birlikte taburede oturan genç oyuncu, özellikle Demet Akalın’ın ’Bebek’ isimli şarkısı çalarken yaptığı dans figürleriyle ile kulüpteki herkesin ilgisini çekti. Hatta Batuhan’ı görenler, “Bu adamın yarın maçı yok mu?” diye serzenişte bulundu. Kulübün güvenliğinden aldığımız bilgiye göre Eskişehirsporlu oyuncu pazar sabahı saat 03.30’da kulübü terketti.

'GEREĞİNİ YAPIN'

Olayı öğrenen Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, Rıza Çalımbay’ı arayıp durumu anlattı, “Gereğini yapın” dedi. Batuhan’ın oda arkadaşı Emre Özkan’ın ise yöneticilerine “Ben saat 23.00 gibi uyudum. Olaylardan haberim yok” dediği öğrenildi.

'KADRO DIŞI BIRAKACAĞIZ'

RIZA Çalımbay, skandal ile ilgili, “Şok oldum. Batuhan’dan savunma alıp süresiz kadro dışı bırakacağız” dedi.

‘BENİ BENZETMİŞLERDİR’

Batuhan ise “Beni benzetmiş olamaları lazım. Bir futbolcu kamptan kaçmaz. Bulmuşlar bir Batuhan, bir sağdan, bir soldan vuruyorlar” açıklamasını yaptı.

Batuhan'a şok ceza !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza - Fark Var
» ceza med cezir
» ceza yerli plaka(2006)albüm
» Ceza & Makale - Freestyle 2009 Yepyeni Tek Parca İndir