...:::WWW.unutulan.TK:::...
DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ...

ÜYE OLDUKTAN SONRA SİZE GELEN MAİL AKVİTE EDİNİZ..

ÜYELERİMİZ BÜTÜN AKTİVİTELERDEN YARARLANMA HAKKINA SAHİPTİR ...

ÜYELİK İŞLEMİ SADECE 10 SANİYENİZİ ALACAKTIR...

genclik_forumu@hotmail.com
DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ...

ÜYE OLDUKTAN SONRA SİZE GELEN MAİL AKVİTE EDİNİZ..

ÜYELERİMİZ BÜTÜN AKTİVİTELERDEN YARARLANMA HAKKINA SAHİPTİR ...

ÜYELİK İŞLEMİ SADECE 10 SANİYENİZİ ALACAKTIR...

genclik_forumu@hotmail.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beyaz Ölüm !

YazarMesaj
.::HayaL::.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
.::HayaL::.

REP GÜCÜ : 54

Beyaz Ölüm ! Empty
MesajKonu: Beyaz Ölüm !   Beyaz Ölüm ! I_icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 3:25 pm

Serserinin birisiydi aslınds arkadaşlarıyla otururken o kızı fark etti oradan geçmişti daha önce bir çok kız görmüştü hepsi süslü püslüydü ama bu kızın öyle duru bir güzelliği vardı ki çok doğaldı çok güzeldi genç çocuk kıza bakakaldı heyecanlanmıştı durup dururken hiç tanımadığı birisi için..Kız nedense her gün oradan geçiyordu her gün aynı saatte genç çocuğa bakıyordu sokağı dönene kadar gözlerini hiç ayırmıyordu genç çocuk kıza aşık olmuştu bes belli kız ertesi gün oradan geçmişti yine genç çocuk koşarak kızın yanına gitti
-Pardon bakar mısınız?
Genç kız heyecanla
-Evet
-Tanışabilir miyiz?
-Tabi olabilir
Aradan saatler geçmişti tanışmışlardı artık her gün mesajlaşıyorlar görüşüyorlardı serseri çocuk kıza aşkını itiraf etmişti artık ızda onu çok uzun zamandan beri sevdiğini buradan geçmesinin sebebininde kendisini görmek için olduğunu söylemişti artık çıkıyorlardı çok güzel bir beraberlikleri vardı mutlulardı herkes onlara imrenerek bakarlardı çocuk genç kızı ailesiyle tanıştırmıştı genç kızın ailesi yotku tanıştıracak zaten genç kız tek olduğundan serseri çocuk onu her zaman her yerde koruyordu bir gün sokakta el ele gezerken genç kız bayıldı çocuk telaşlanmıştı hemen hastahaneye götürdü bir süre sonra doktor genç çocuğa kızın Madde bağımlısı olduğunu söylemişti çocuk yıkılmıştı bu kadar narin bu kadar temiz yürekli bir kız nasıl bu pis batağa bulaşmıştı kız sessizce yatıyordu genç çocuk kızın yanına geldi her şeyi öğrendiğini ama kurtulması için elinden geleni yapacağına söz verdi.
Kız düzenli bir şekilde tedavi görüyordu artık vücudu madde istemiyordu belliydi tedavisi bitti genç kız ve oğlan çok mutluydular ama kız bir süre sonra sebepsiz bir şekilde soğuk davranmaya başladı oğlan sebebini anlayamıyordu parkta beraberca otururlarken kız ellerinin titrediğini fark etmişti çocuğa bir anda ayrılmak istediğini söylemişti genç çocuk şoka uğralmıştı bir anda nereden çıkmıştı bu..
Genç kız ağlamamak için kendini zor tutuyordu
oğlana
-Sana layık birisi değilim sen daha iyilerine layıksın lütfen anla beni ' demişti
Genç çocuk hiç birşey demedi farklı bir tavırla mutluluklar diledi
Aradan aylar geçmişti geçn kızın arkadaşından hastahaneden olduğunu öğrendi nedenini sorduğunda şok olmuştu
Meğer genç kız uyuşturucuyu tamamen bırakmamıştı kullanmaya devam ettiği için artık vücudu iflas olmuştu hastahenede yatıyordu genç çocuk hemen hastaheneye koştu kızın o halini gördüğünde yıkılmıştı
Kız bir deri bir kemik kalmış saçları dökülüyordu gözleri kıpkırmızıydı yüzünde renk kalkmamış bembeyaz kesilmişti çocuk kıza neden ayrıldığını sormuştu kız:
-Ben maddeye tekrar başlamıştım ölmeme az kaldığını biliyordum ve senin beni ne kadar sevdiğinide öldüğümde üzülme diye istemeyerek senden ayrıldım aslında seni çok seviyordum halada seviyorum
Genç çocuk:
-Seni çok seviyorum bir tanem sana birşey olmayacak tekrar mutlu olacağız
Genç kız bir anda çocuğun boynuna sarıldı sımsıkı sarılmıştı sanki ondan kopmak istemesede kopmalı gibiydi
kız kafasını yastığa koydu sevgilisine
-Ayaklarım uyuşuyor yavaş yavaş uyuşukluk bedenime yayılıyor çok garip hissediyorum
demişti tekrar oğlanın boynuna sarıldı kulağına seni çok seviyorum herşeyden çok diye fısıldadı yavaş yavaş elleri boynundan sıyrıldı ve gözleri bir daha açılmamak üzere kapandı...

Beyaz Ölüm !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» dogu bosphorus ---> ölüm almasın
» Ölüm Ayırana Kadar Bitanem