...:::WWW.unutulan.TK:::...
DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ...

ÜYE OLDUKTAN SONRA SİZE GELEN MAİL AKVİTE EDİNİZ..

ÜYELERİMİZ BÜTÜN AKTİVİTELERDEN YARARLANMA HAKKINA SAHİPTİR ...

ÜYELİK İŞLEMİ SADECE 10 SANİYENİZİ ALACAKTIR...

genclik_forumu@hotmail.com
DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ...

ÜYE OLDUKTAN SONRA SİZE GELEN MAİL AKVİTE EDİNİZ..

ÜYELERİMİZ BÜTÜN AKTİVİTELERDEN YARARLANMA HAKKINA SAHİPTİR ...

ÜYELİK İŞLEMİ SADECE 10 SANİYENİZİ ALACAKTIR...

genclik_forumu@hotmail.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

komik itiraflar

4 posters
YazarMesaj
By_Kom@ndo
Admin
Admin
By_Kom@ndo

REP GÜCÜ : 3377

komik itiraflar Empty
MesajKonu: komik itiraflar   komik itiraflar I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 12:46 am

komik itiraflar

--------------------------------------------------------------------------------

endustrıyel elektronık dersım vardı ben gırmezdım o derse hıc gırmedım bır gun arkadaslar gel dedı bende hadı geleyım dedım neyse hoca tahtaya 1+1 yazdı ve bunun sonucunu sordu baktım kımsa cvp vermıyoa ben kalkdım hocam ben cozebılırmıyım dedım tama coz dedı arkadaslar sen nasıl cozeceksın bu soruyu dıye sordu bende ne var dedım ya 1+1= 2 yazdım sınıfda bır kahkaya başladı ben anlamadım ya hocada olum sen benle dalgamı gecıyosun dedı hayır dedım 1+1=2 yapar ilkokuldan bılıyorum dedım neyse ders bıttı bn sonradan anladımkı hocanın sormuş oldugu 1+1= 'in cvpı bır sayfaya yakınmış ama bende suc yok ılk defa derse gırmısım ne yapayım

Yıl 2008. Ailemin baskısıyla hiç sevmdeğim ve tanımadığım bir akrabamızın çocuğuyla beni evlendirmek istediler. Ama ben yaşımdan dolayı evlenmek istemedim. Çünkü benden on yaş büyüktü. Ama ailem bunu anlamadı ve beni istemeye geldiler. Ben de düşündüm taşındım evlenemeye karar verdim. Hatta evden kaçmayı bile düşündüm. Kaçsaydım daha kötü şeyler olacağından emindim. Ve en iyisi kendi işimi kendim halletmek istedim. Beni istemeye geldikleri akşam çok iyi bir fikir geldi aklıma. Ve bunun bitirici darbe olduğundan emindimm. Bana kahve yapıp onlara götürmemi istediler. Bende tamam diyerek mutfağa gittim ve kahveyi yapamaya başladımm. Sonra WC'ye uğrayıp çişimi bir şişeye yaptım. Ve yaptığım kahvelerin içine bolca koydum ve onlara servis yaptım. Ve bana kahvenin çok güzel olduğu konusunda bir sürü iltifatlar ettiler. Offff yaaa yine kaçırmadım ve çişim bile tatlı geldi... Şu anda evliyim ve çok mutluyum boşuna imiş bu çabalar.....

kardesim 18 yasında kuzenim ise 10.birbirlerini hiç sevmezler hiç anlasamaz sürekli çekişirler.bizim kuzen saca basa da cok düşkündür.bigün kardesim basına bir toka takmıstı.bizim kuzen gördü bunu.aaa x abla tokan cok yakısmıs dedi.sok olduk.kardesimde aşırı dercede sasırdı. gercektenmi dedi gülümseyerek.cevabı bizi dumur etti
-evet .böle iğrenç tokalar ancak sana yakışır zaten

hukuk fakultesi3. sınıf okuyan bir bayanım bizim rehberlik hocası aslı cetinkaya benden nefret eder neden bilmiyorum ama hiç sewmez beni bir gün yemekhaneye yemek yemek için indim ve boş yer olarak bir tek aslı hocanın yanı wardı bende oraya oturdum aslı hoca ben oturur oturmaz bana kızım öküzlerle kuşlar aynı yerde yemek yemez dedi beni reil etti bütün yemekhane bana gülüyordu ve bende ardından şu cewabı werdim iyi o zaman hocam öküzlerle kuşlar aynı yerde yemek yiyemiyosa ben uçuyum siz rahat rahat otlanın dedim ve yemekhane kopmuştu artık gülmekten kırıldılar böyle bi tepki verememi beklemiyorlardı çok komikti.....

sürekli küfür eden erkek arkadaşıma binbir dalavere ile bu huyunu bırakması konusunda söz verdirdim. söz vermesinin üstünden beş dk geçmişteki karşı şeritten gelen araba üztümüze doğru gelmeye başladı. peki erkek arkadaşım ne dedi? karşı şeritten gelen sevgili arkadaşım anana biiip yedi sülalene biiiip gelmişine geçmişine biiiiiiip dedi. sonra bana dönüp bak aşkım artık küfür etmiyorum dedi. sözüne çok sadıktırda.....

Bir hafta arayla ikinci kez gittiğim gazinonun tuvaletine girdim. Bu defa girişimde tuvalet de klozet vardı. Bir hafta içinde klozete çevirmişler diye düşünürken kapı açıldı içeriye bir bayan girdi. Bayanlar tuvaletine girdiğimi anladığımda iş işden çoktan geçmişti. Gazino sahibine burdan sesleniyorum. Be kardeşim kilit taktır bayanlar tuvaletinin kapısına.
https://genclikforumu.yetkinforum.com
Crazy
Co Admin
Co Admin
Crazy

REP GÜCÜ : 222

komik itiraflar Empty
MesajKonu: Geri: komik itiraflar   komik itiraflar I_icon_minitimeSalı Mayıs 26, 2009 1:55 am

komik itiraflar 210739
http://www.arkasiradakiler.forumm.biz
♥ EsRa ♥
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
♥ EsRa ♥

REP GÜCÜ : 75

komik itiraflar Empty
MesajKonu: Geri: komik itiraflar   komik itiraflar I_icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 1:33 pm

Yıl 2008. Ailemin baskısıyla hiç sevmdeğim ve tanımadığım bir akrabamızın çocuğuyla beni evlendirmek istediler. Ama ben yaşımdan dolayı evlenmek istemedim. Çünkü benden on yaş büyüktü. Ama ailem bunu anlamadı ve beni istemeye geldiler. Ben de düşündüm taşındım evlenemeye karar verdim. Hatta evden kaçmayı bile düşündüm. Kaçsaydım daha kötü şeyler olacağından emindim. Ve en iyisi kendi işimi kendim halletmek istedim. Beni istemeye geldikleri akşam çok iyi bir fikir geldi aklıma. Ve bunun bitirici darbe olduğundan emindimm. Bana kahve yapıp onlara götürmemi istediler. Bende tamam diyerek mutfağa gittim ve kahveyi yapamaya başladımm. Sonra WC'ye uğrayıp çişimi bir şişeye yaptım. Ve yaptığım kahvelerin içine bolca koydum ve onlara servis yaptım. Ve bana kahvenin çok güzel olduğu konusunda bir sürü iltifatlar ettiler. Offff yaaa yine kaçırmadım ve çişim bile tatlı geldi... Şu anda evliyim ve çok mutluyum boşuna imiş bu çabalar.....

haha iğrenç yaaa Smile
ali
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

REP GÜCÜ : 62

komik itiraflar Empty
MesajKonu: Geri: komik itiraflar   komik itiraflar I_icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 5:25 pm

ÇOK TŞK PAYLAŞIM İÇİN SAĞOLLLL

komik itiraflar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik itiraflar 4
» Komik İtiraflar 3
» En komik Hangisi ?
» En komik Program
» Komik İtiradlar 2