...:::WWW.unutulan.TK:::...
DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ...

ÜYE OLDUKTAN SONRA SİZE GELEN MAİL AKVİTE EDİNİZ..

ÜYELERİMİZ BÜTÜN AKTİVİTELERDEN YARARLANMA HAKKINA SAHİPTİR ...

ÜYELİK İŞLEMİ SADECE 10 SANİYENİZİ ALACAKTIR...

genclik_forumu@hotmail.com
DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ...

ÜYE OLDUKTAN SONRA SİZE GELEN MAİL AKVİTE EDİNİZ..

ÜYELERİMİZ BÜTÜN AKTİVİTELERDEN YARARLANMA HAKKINA SAHİPTİR ...

ÜYELİK İŞLEMİ SADECE 10 SANİYENİZİ ALACAKTIR...

genclik_forumu@hotmail.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Komik İtiraflar 3

2 posters
YazarMesaj
By_Kom@ndo
Admin
Admin
By_Kom@ndo

REP GÜCÜ : 3377

Komik İtiraflar 3 Empty
MesajKonu: Komik İtiraflar 3   Komik İtiraflar 3 I_icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 12:47 am

Komik İtiraflar 3

--------------------------------------------------------------------------------

Koltukta uzanmışım, biraz da rahatsızım. Hava da sıcak. Erkek kardeşim ve babam da bana çok yakın yerdeler. Televizyon seyrediyoruz. Üç yaşındaki yeğenimin yanıma gelip "Bakalııımmm bu arabanın bagajında ne vaaaarr?" demesi ile eteğimi komple açması; babamın aniden kalkıp yan odaya geçmesi, kardeşimin "Çüüüşşş!" diye bağırması, benim ağlamaya başlamam, yeğenimin "Bir şey de yokmuş ki..." deyip uzaklaşması sadece birkaç saniye sürdü.

üç arkadaşız..her yerde her zaman,her dert ve devada..desteğiz birbirimize..arkadaşımızın biri evli..diğeride çok şanslı hala maşallah..bir gün akşam yemeğe çıkalım..her zamanki lokantanın önünden geçiyoruz..bomboş..yurttayız.karar verdik beraber çıkalım..kimsesi olmayan lokantaya gittik..evli olan arkadaş \ben çok şanslı ve kısmetliyim,bakın ben geldiysem burası mutlaka dolar,on kişi gelir\dedi...diğeride \evet dedi şimdi bir 10 kişide benim için gelir bende çok şanslıyım\..çok da samimi ve iddalılar..bende herhalde bende şanslıyım dedim çekinerek ama acaba bir ses tonuyla...bekliyoruz yemekleri..ama kimse yok..siparişler geldi..tam bekliyordukki.dışardan bir adam geldi boş yerlerinin olup olmadığını sordu..30 kişilik yer hazırlayın..lokanta şehrin otobüs geçmeyen ara bir sokağında..lokantanın önünde otobüs durdu..tam 30 kişi..eksik te yok fazlasıda.hepimiz şoktayız..Allah tan başka birşeymi isteseydik

Derste insan haklarını işliyoruz. Öğrencilerime hangi haklara sahip olduklarını soruyorum. Sırayla, yaşama hakkı, seçme-seçilme hakkı şeklinde sayıyorlar. Küçük bir öğrencim bağırıyor; "Evlenme hakkı öğretmenim!" Ah be oğlum, zamanında biz de o hakkımızın bilincinde olsaydık, hakkımızı savunsaydık...

Park halindeki yeni bir aracın aynasını kırdım kamyonetimle. Araç sahibi sinirle geldi yanıma, "Ne olacak şimdi?" dedi. Soğuktan sulanmış gözlerimle bakarak "Patron ne der acaba?" dedim. Acıdı halime. "Hadi sen git, canın sağolsun." dedi. Ah be abi, ben o aracın sahibiyim zaten. Kaskom da vardı. Ama çok işim olduğu için bekleyecek vaktim yoktu. Bir anda o şekilde davrandım. Özür dilerim.

Kücükken yemek yemekten nefret ederdim.Annem bana yemek hazırladıgında bir tarafta tabak, bir tarafta terlik olurdu."İlkisinden birini yiyeceksin; ya yemek ya dayak"derdi.Mecburen,aglaya yalvar yemek yerdim

Annem ablamla bana,"tabagınızda ne kadar kırıntı kalırsa esinizin yüzünde o kadar sivilce olur"dedi Bende hısımlatabagımı siler süpürürdüm.Ablam hep yarım bırakırdı.Simdi ablam zayıf ve esinin cildi pürüssüz. Bense ablamdan daha kiloluyum ve esimin cildi pütür pütür

Esimin tuttugu futbol takımı yenilince bana küsüyor ve yastıgını yorganını alıp baska odaya yatmaya gidiyor.sanki karsı takımın gollerini ben atıyorum! Millet golleri yiyiyor,tasası bana düsüyor!

gazetede okudugum tren kazası haberi ile saskına döndüm.Ben hemzemini bir ilce zannediyor,"Ne bicim bir yer; her kaza orda oluyor!"diyordum.Meger kara yolu ile tren yolunu kesistigi her yere "hemzemin Geciti"deniyormus
https://genclikforumu.yetkinforum.com
Crazy
Co Admin
Co Admin
Crazy

REP GÜCÜ : 222

Komik İtiraflar 3 Empty
MesajKonu: Geri: Komik İtiraflar 3   Komik İtiraflar 3 I_icon_minitimeSalı Mayıs 26, 2009 1:54 am

saol
http://www.arkasiradakiler.forumm.biz

Komik İtiraflar 3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik itiraflar 4
» komik itiraflar
» En komik Hangisi ?
» En komik Program
» Komik İtiradlar 2