...:::WWW.unutulan.TK:::...
DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ...

ÜYE OLDUKTAN SONRA SİZE GELEN MAİL AKVİTE EDİNİZ..

ÜYELERİMİZ BÜTÜN AKTİVİTELERDEN YARARLANMA HAKKINA SAHİPTİR ...

ÜYELİK İŞLEMİ SADECE 10 SANİYENİZİ ALACAKTIR...

genclik_forumu@hotmail.com
DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ...

ÜYE OLDUKTAN SONRA SİZE GELEN MAİL AKVİTE EDİNİZ..

ÜYELERİMİZ BÜTÜN AKTİVİTELERDEN YARARLANMA HAKKINA SAHİPTİR ...

ÜYELİK İŞLEMİ SADECE 10 SANİYENİZİ ALACAKTIR...

genclik_forumu@hotmail.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şampiyonluk İstiyorum

YazarMesaj
By_Kom@ndo
Admin
Admin
By_Kom@ndo

REP GÜCÜ : 3377

Şampiyonluk İstiyorum Empty
MesajKonu: Şampiyonluk İstiyorum   Şampiyonluk İstiyorum I_icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 10:08 pm

Şampiyonluk İstiyorum

--------------------------------------------------------------------------------

Ümraniye´de Denizli ve oyuncularla görüşen Başkan Demirören, “Sizlere inancım tam. Kalan maçları kazanın, iki kupayı da kaldıralım” dedi.

Ümraniye’de Yıldırım Demirören rüzgarı esti... Dünü teknik direktör Mustafa Denizli ve futbolcularla birlikte geçiren Başkan, Siyah-Beyazlılar’a kısa bir konuşma yaptı. Takımdan şampiyonluk beklediğini dile getiren Yıldırım Demirören, “Camianın beklentisi belli... İki kupayı birden kaldırmak istiyoruz. İlk günden bu yana sizlere olan inancım tam. Önünüzde iki büyük vitrin duruyor. Şampiyon olan takım, direkt olarak Şampiyonlar Ligi’ne adını yazdıracak. Bir futbolcu için, bundan daha önemli ne olabilir ki... Büyük düşünen bir kulüp için, şampiyonluklar amaç değil, araçtır. Avrupa’da herkesin tanıdığı bir takım olabilmek, adınızı duyurabilmek ve taraftarlarımızı mutlu etmek sizin elinizde” diye konuştu.

‘Tüm maçları kazanalım’
Teknik direktör Mustafa Denizli’den takım hakkında geniş bilgi alan Demirören, oyunculara şöyle seslendi: Kalan 8 maçta 24 puan alalım. O zaman diğer takımların yaptıkları önemli olmayacak. Biz de maddi ve manevi olarak üzerimize düşen ne varsa yapacağız” ifadesini kullandı.

Şampiyonluk İstiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» web tasarımı satın almak istiyorum
» "Borcumu ödemek istiyorum"