...:::WWW.unutulan.TK:::...
DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ...

ÜYE OLDUKTAN SONRA SİZE GELEN MAİL AKVİTE EDİNİZ..

ÜYELERİMİZ BÜTÜN AKTİVİTELERDEN YARARLANMA HAKKINA SAHİPTİR ...

ÜYELİK İŞLEMİ SADECE 10 SANİYENİZİ ALACAKTIR...

genclik_forumu@hotmail.com
DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ...

ÜYE OLDUKTAN SONRA SİZE GELEN MAİL AKVİTE EDİNİZ..

ÜYELERİMİZ BÜTÜN AKTİVİTELERDEN YARARLANMA HAKKINA SAHİPTİR ...

ÜYELİK İŞLEMİ SADECE 10 SANİYENİZİ ALACAKTIR...

genclik_forumu@hotmail.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Borcumu ödemek istiyorum"

2 posters
YazarMesaj
blackeagle103
Süper Üye
Süper Üye
blackeagle103

REP GÜCÜ : 168

"Borcumu ödemek istiyorum" Empty
MesajKonu: "Borcumu ödemek istiyorum"   "Borcumu ödemek istiyorum" I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 4:50 am

"Borcumu ödemek istiyorum" Delgado600

Fenerbahçe derbisinde Arjantinli kaptanımız Matias Delgado’ya güveniyoruz."Sen bu takımın hem lideri hem de kaptanısın. Bugüne kadar beklenenin altında bir performans sergiledin. Artık sahne almalısın. Vereceğin paslar ve yapacağın asistlerle takımımıza gol yollarını açmalısın."

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, yarınki Fenerbahçe derbisinde en çok takımın Arjantinli kaptanı Matias Delgado'ya güveniyor. Zorlu karşılaşma öncesi Delgado ile özel bir görüşme yapan tecrübeli teknik adam, "Sen bu takımın hem kaptanı, hem de liderisin. Performansın beklentilerin altında kaldı. Bu maçta sahne almalısın" dedi.

Yardımcıları Tayfur Havutçu ve Zafer Öğer'in de hazır bulunduğu toplantıda Denizli, Delgado'ya şunları söyledi: "Takımın ve taraftarlarımızın sana ihtiyaç duyduğu bir dönemdeyiz. Fenerbahçe karşısında hem kaptanlık, hem de liderlik görevini yerine getirmelisin.

Borcumu ödeyeceğim

Büyük oyuncular büyük maçlarda sahneye çıkar. Takımdaki her futbolcuma güveniyorum. Sen, yetenekli bir futbolcusun. Vereceğin paslar ve yapacağın asistlerle takımımıza gol yollarını açmalısın. İnönü Stadı'nda taraftarımızın desteği ile bu sezonki ilk derbimizi kazanmalıyız. F.Bahçe şampiyonluk yarışında uzak kalsa da bu ligin en güçlü takımlarından biri. Orta sahada rakibe boş alan bırakmamalıyız. Risli oynayıp top kaptırma. Takımın kaptanı olarak arkadaşlarına sahada güven vermelisin."

Delgado ise hocasına, "Siz hiç merak etmeyin. Bugüne kadar beklentilere karşılık veremediğimi biliyorum. Borcumu F.Bahçe derbisinde ödemek istiyorum. Sahadaki bütün futbolculardan daha çok koşacağım. Beşiktaş'ın kazanması için elimden ne geliyorsa yapacağım" karşılığını verdi.
Crazy
Co Admin
Co Admin
Crazy

REP GÜCÜ : 222

"Borcumu ödemek istiyorum" Empty
MesajKonu: Geri: "Borcumu ödemek istiyorum"   "Borcumu ödemek istiyorum" I_icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 4:14 pm

bilgi için saol...
http://www.arkasiradakiler.forumm.biz

"Borcumu ödemek istiyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şampiyonluk İstiyorum
» "Bana sözleşme demeyin"
» Bak" Dünyayı umursamaz yaşatacak olana karaladım" Yine...
» Yusuf Güney 2009 "Bir Sevda Masalı" Full Album Tek Link Kaçmaz!!
» "Die Zeit" Gazetesi ******'ü Anlattı